STROJE PIŁKARSKIE Z WŁASNYM NADRUKIEM
  REJESTRACJA  

  Tutaj wybierasz rozgrywki      
 

  MENU GŁÓWNE
Strona główna
O lidze
Turnieje (1)
Opinie (0)
Regulamin
Kontakt
Zapisy
Linki (3)
Archiwum (0)
Foto (0)
  ANKIETA
Czy "LTSP" to dobry pomysł.?
Tak
Nie
  CYTATY

Świat byłby lepszy, gdyby przestrzegano trzech podstawowych zasad obowiązujących w sporcie: dbać o siebie, dbać o własną drużynę, pamiętając, że każdy zespół składa się z wybitnych indywidualności, oraz szanować przeciwnika.
(Rivera)
 

 
AKTUALNOŚCI - 2011-03-11, 15:31:24 

Czas na początek ligi.! 

Jutro o godzinie 13:00 rozpoczną się pierwsze mecze Ligi LTSP. Wszystkim drużynom życzę powodzenia w zdobywaniu pierwszych punktów. Mecz zaplanowany na niedziele Lotos vS Kantorex stoi pod znakiem zapytania ponieważ drużyna Lotosu zbyt późno zdecydowała się na boisko przy ul. Świętopełka i nie wiadomo czy boisko będzie w tym terminie wolnym.. W podobnej sytuacji stoją drużyny z meczu Rekiny vS R One. Jeżeli drużyny te nie wystąpią z braku boiska bądź nie dogadają się między sobą, mecze nie odbędą się a wynik zarówno w meczu Lotos vS Kantorex jak i Rekiny vS R One zostaną zakończone walkowerem na korzyść drużyn przyjezdnych...

 
 
  ROZGRYWKI
Tabela
Terminarz
Wyniki
Strzelcy (104)
Drużyny (14)
Forum (572)
Foto (0)
  PARTNER

 
 

 


Bydgoszcz (alsp2) Warszawa (clf) Warszawa (wlpn) Biała Podlaska (blsp) Tarnowskie Góry (ploj) Warszawa (slsp) Zabrze (zlpn) Głogów (alf) Czchów (czchow) Lidzbark Warm. (llpn) Tomaszów Maz. (liga6) Toruń (ltsp) Gdańsk (ligasalos) Grudziądz (ligabarzyny) Warszawa (wlf)

Liga Toruńskich Szóstek Piłkarskich - Toruń